Половина здорові: в РНБО розповіли про тести на коронавірус в евакуйованих із Уханя

Половина здорові: в РНБО розповіли про тести на коронавірус в евакуйованих із Уханя

В евакуйованих із Китаю українців і громадян інших країн, котрі нині перебувають на обсервації у Нових Санжарах, взяли проби на коронавірус – 48 людей виявилися здоровими.

А ось решта результатів тестів ще не готові. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, передає "УП".

"У нас є чітка статистика щодо тих досліджень, які вже закінчили робити. В суботу (22 лютого) було взято 89 проб у тих людей, які приїхали з Уханя, і які їх супроводжували", – підкреслив він.

Половину евакуйованих із Китаю ще не перевірили на коронавірус
Відео дня

За його словами, на сьогоднішні медики підтвердили негативні реакцій на коронавірус у 48 евакуйованих. Тоді як решта будуть відомі згодом.

"Наступні 41 будуть найближчим часом і ми одразу повідомлятимемо наше населення", – запевнив Данілов.

Секретар РНБО також додав, що напередодні були взяті 32 проби у тих людей, які є обслуговуючим персоналом у санаторії "Нацгвардії" в Нових Санжарах. Їхні результати поки також невідомі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в селищі Нові Санжари серед евакуйованих із Китаю людей заражених на коронавірус COVID-19 не виявлено.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки