МОЗ озвучило результати тестів на коронавірус евакуйованих у Нові Санжари

МОЗ озвучило результати тестів на коронавірус евакуйованих у Нові Санжари

У селищі Нові Санжари серед евакуйованих із Китаю людей заражених коронавірусом COVID-19 не виявили.

Про це на брифінгу за підсумками засідання Кабінету міністрів у середу, 26 лютого, заявив заступник міністерки охорони здоров'я Віктор Ляшко. Чиновник пояснив, що МОЗ отримало результати тестів 48 осіб. Інфікованих не знайшлося.

"Ми маємо перші результати досліджень, зразки яких були взяті в людей на обсервації в Нових Санжарах. Вони негативні", – пояснив він.

Обсервація в Нових Санжарах
Відео дня

Також Ляшко прокоментував інцидент, коли на Закарпатті зняли пасажирів рейсового автобуса через підозри на коронавірус. Обстеження в Ужгородській інфекційній лікарні показало, що загрози зараження немає.

Додамо, що сьогодні, 26 лютого, Ляшко був призначений головним санітарно-епідеміологічним лікарем України.

"Наше головне завдання – не допустити проникнення на територію України нового коронавірусу. Або ж у разі, якщо він буде тут зафіксований, максимально його локалізувати. Ми сьогодні для того, щоб посилити систему, яка повинна запобігати проникненню на територію України такого захворювання, призначили Віктора Ляшка головним санітарно-епідеміологічним лікарем країни", – заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Також зазначимо, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що після обстеження на коронавірус евакуйованих із Китаю громадян, які перебувають на обсервації в Нових Санжарах, 48 осіб виявилися здоровими. А ось решта результатів тестів ще не готові.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що в Україні не зареєстровано жодного лабораторно підтвердженого випадку зараження коронавірусом із Китаю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки