Рентген не допоможе: названа нетипова ознака коронавірусу

Рентген не допоможе: названа нетипова ознака коронавірусу

Учені з'ясували, що деякі пацієнти, у яких коронавірус підтвердили лабораторно, можуть не відчувати проблем з диханням.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це повідомляє видання letribunaldunet. Такі випадки лікарі називають нетиповими – незважаючи на дуже низький рівень кисню в крові, пацієнти не відчували труднощів при диханні. На рентгені або комп'ютерній томографії їхні легені виглядають здоровими і наповненими повітрям. Проте, їх рівень кисню в крові дуже низький.

"Це схоже на те, як ніби десятки тисяч моїх нью-йоркських співвітчизників застрягли в літаку на висоті 9000 метрів, і тиск в кабіні поступово скидвся", – пояснила лікарка швидкої допомоги у Брукліні Кемерон Кайл-Сіделл.

Відео дня
Рентген не допоможе: названа нетипова ознака коронавірусу

Однак, приблизно 30% пацієнтів з коронавірусом надходять до лікарні з більш класичними ознаками гострого респіраторного захворювання – їх легені серйозно вражені. Це призводить до затруднення дихання і задишки.

Спосіб лікування цих пацієнтів не такий, як у тих, хто відчуває нестачу кисню без затруднення дихання.

Як писав OBOZREVATEL, напередодні в Індії заявили, що розробили дешевий набір для тестування COVID-19, який, займає всього 10 хвилин для виявлення інфекції.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки