Сигнал світу! Названа несподівана "користь" коронавірусу

Сигнал світу! Названа несподівана 'користь' коронавірусу

Спалах коронавірусу в Китаї повинен стати нагадуванням для світу про необхідність покласти край споживчому відношенню до диких тварин.

Як передає ВВС, дикі тварини є джерелом понад 70% нових інфекцій, якими заражається людина.

Спалах смертельного вірусу привернув увагу світової спільноти до китайської торгівлі дичиною і природоохоронні організації хочуть скористатися цією можливістю, щоб домогтися постійної заборони.

Відзначається, що обсяг незаконної торгівлі дикими тваринами досягає 20 млрд доларів, і це найпоширеніший вид злочинної діяльності після торгівлі наркотиками, контрабанди людьми і підробки грошей.

Відео дня

У Китаї диких тварин широко використовують і в народній медицині, оскільки вважають, ніби вони мають цілющу силу і лікують найрізноманітніші хвороби, від чоловічої імпотенції і артриту до подагри.

Як писав OBOZREVATEL, за станом на 1 лютого, від коронавируса 2019 nCoV померли 259 осіб в материковому Китаї. Всього в світі зафіксовано понад 11 тисяч випадків захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки