Ситуація погіршиться: в Німеччині озвучили прогнози щодо коронавірусу

13,5 т.
Ситуація погіршиться: в Німеччині озвучили прогнози щодо коронавірусу

Міністр охорони здоров'я Німеччини Йенс Шпан попередив, що поширення нового коронавіруса COVID-19 посилиться.

"Переломного моменту ще не досягнуто - ні в Китаї, ні на міжнародному рівні, ні в Німеччині зокрема", – заявив Шпан під час прес-конференції, передає CNN.

Він додав, що Велика сімка проведе незабаром конференцію, щоб скоординувати свою реакцію на поширення нового коронавіруса.

Ситуація з коронавірусом посилиться
Відео дня

Як відомо, раніше група, в яку входять США, Німеччина, Франція, Італія, Японія, Канада і Великобританія, раніше зустрічалася на початку лютого, щоб обговорити координацію правил і запобіжних заходів при поїздках, а також медичні дослідження і співпрацю з Всесвітньою організацією охорони здоров'я, Європейським союзом і Китаєм.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що в даний час вчені вивчають можливість нового шляху поширення коронавіруса – через комунікації в будівлях, зокрема, водопровід і вентиляцію.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки