Лікарі виявили три форми коронавірусу: чим відрізняються

Лікарі виявили три форми коронавірусу: чим відрізняються

Вчені з Росії з'ясували, що у хворих на коронавірус можна визначити три форми хвороби.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це йдеться в матеріалі на порталі "Рамблер". Так, за легкого перебігу COVID-19 характерні чотири головні симптоми: кашель, слабкість, біль у горлі та підвищення температури до 38,5 градусів.

За середньотяжкої форми COVID-19 у пацієнта спостерігається задишка, частішає дихання та проявляється лихоманка. У крові знижується концентрація кисню, починає розвиватися пневмонія.

Відео дня
Лікарі виявили три форми коронавірусу: чим відрізняються

Для важкого стану зараженого коронавірусом характерні зниження свідомості, ажитація, тобто сильні тривога та страх із тремтінням рук і пітливістю, і пришвидшене дихання. Крім того, стрімко прогресує пневмонія: кожні 24-48 годин збільшуються вогнища ураження в легенях.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше італійські медики заявили, що коронавірус може спричинити синдром Гієна-Барре.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки