У "Борисполі" почнуть перевіряти пасажирів через коронавірус: нові правила

У 'Борисполі' почнуть перевіряти пасажирів через коронавірус

З 26 січня в аеропорту "Бориспіль" розпочнеться температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах із Китаю для запобігання поширенню смертельного китайського коронавірусу 2019-nCoV.

Про це у Facebook повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я. Зазначається, що фахівці санітарно-карантинного підрозділу наразі вже підготовлені та укомплектовані інфрачервоними термометрами.

"Під час спалаху коронавірусу 2019-nCoV більшість випадків хвороби в аеропортах було виявлено саме завдяки температурному скринінгу. Такий метод значно знижує ризик занесення збудника хвороби в країну", – зазначили в міністерстві.

Відео дня
У "Борисполі" почнуть перевіряти пасажирів через коронавірус

Крім того, повідомляється, що для мінімізації ризику інфікування коронавірусом ВООЗ рекомендує звичайні методи профілактики ГРВІ.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Представники Міністерства охорони здоров'я України заявили, що в країні були зафіксовані три підозри на зараження новим смертельним коронавірусом із Китаю.

  • Провідний лікар-інфекціоніст України Ольга Голубовська допустила, що коронавірус може передаватися через предмети, зокрема, за допомогою пересилання AliExpress.

  • Китайські вчені визначили, як коронавірус передається людині. Там з'ясували, що він є гібридом вірусів змії і кажана.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки