У Китаї вилікували першу пацієнтку з коронавірусом

У Китаї вилікували першу пацієнтку з коронавірусом

У Шанхаї (Китай) лікарі вилікували першу пацієнтку, якій раніше був поставлений діагноз "пневмонія", викликана новим поколінням коронавірусу 2019 nCoV.

Про це у п'ятницю, 12 січня, повідомляє місцеве видання Sina. У Національній комісії охорони здоров'я Китаю розповіли, що медикам вдалося вилікувати 56-річну жінку.

Зазначається, що вона деякий час проживала в Ухані, де було зафіксовано спалах коронавірусу. Також медпрацівники заявили, що 10 січня жінка занедужала, що супроводжувалося підвищеною температурою тіла, а 12 січня вона повернулася в Шанхай і ввечері 15 січня була госпіталізована в лікарню.

Відео дня
У Китаї вилікували першого пацієнта з коронавірусом

Відомо, що лікування пацієнтки здійснювалося в міській лікарні. Їй поступово ставало краще. Після того, як температура тіла жінки протягом шести днів трималася в межах норми, лікарі провели кілька тестів на наявність коронавірусу. Результат був негативним.

Жінку виписали і відправили додому. Жодних наслідків хвороби помічено не було.

У Китаї вилікували першу пацієнтку з коронавірусом
У Китаї вилікували першу пацієнтку з коронавірусом

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У Китаї вже 26 осіб загинули в результаті зараження смертельним коронавірусом 2019 nCoV. Кількість інфікованих досягла 849.

  • У місті Ухань (Китай), де почалося поширення смертельного коронавірусу, оголосили безстроковий карантин.

  • Також влада Китаю скасувала всі спортивні змагання щонайменше до квітня через ризик поширення смертельного захворювання.

  • Коронавірус 2019 nCoV може проявлятися в двох підвидах: MERS і SARS. Вони розрізняються за первинними симптомами і можуть призводити до вірусної пневмонії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки