У МОЗ розповіли, що робити при виявленні симптомів коронавірусу

У МОЗ розповіли, що робити при виявленні симптомів коронавірусу

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що більшість випадків захворювання коронавірусом в Україні протікають у легкій формі.

Разом із тим, він закликав українців утримуватися від самолікування. Про це він розповів на брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції 8 квітня (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).

Він нагадав, що тільки лікар може оцінити рівень протікання хвороби або ускладнення від неї. Ляшко закликав українців звертатися на гарячі лінію у разі появи перших симптомів коронавірусу.

Відео дня
У МОЗ розповіли, що робити при виявленні симптомів коронавірусу

"Звертайтеся до свого сімейного лікаря, на номер екстреної медичної допомоги, на гарячі лінії, які працюють у кожній області та у Міністерстві охорони здоров'я, у Центр громадського здоров'я, у Національну службу здоров'я України, на урядову гарячу лінію. В усіх цих установах вам допоможуть, підкажуть та переорієнтують. Основне наше завдання на сьогодні не пропустити випадків захворювання та ускладнень від нього", – зазначив Ляшко.

Він наголосив, що, тільки виконуючи усі карантинні заході, які прописані у постанові кабінету міністрів, можна перемогти епідемію коронавірусної хвороби.

У МОЗ розповіли, що робити при виявленні симптомів коронавірусу

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Ляшко заявив, що обов'язкове носіння маски у громадських місцях, яке з 6 квітня запроваджене в Україні, є превентивним заходом, який допомагає унеможливити поширення збудника коронавірусу COVID-19 від людини до людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки