У Росії в готелі стався переполох через китайців із "коронавірусом": сімох відвезли на "швидких"

У Росії в готелі стався переполох через китайців із 'коронавірусом': сімох відвезли на 'швидких'

У Росії в московському готелі "Арт-Войковська" зафіксовано масове захворювання гостей із Китаю з симптомами найнебезпечнішого коронавірусу 2019 nCoV.

Як повідомляє Telegram-канал Mash, хворі самі викликали швидку в готель. Приїхала одна бригада медиків, але оцінивши ситуацію, вони викликали підкріплення.

"Всього на місці опинилися 12 бригад, 7 людей госпіталізували – всі громадяни Китаю, деякі приїхали недавно, інші вже давно перебувають у країні", – ідеться в повідомленні.

Готель "Арт Москва Войковська"
Відео дня

Повідомляється, що у всіх госпіталізованих висока температура, у них беруть аналізи.

Всього в туристичній групі – більше 20 осіб, їх усіх зараз перевіряють лікарі. У Москву вони приїхали кілька днів тому з Сіані, повідомляє Telegram-канал Baza.

За інформацією Telegram-каналу Life-Shot, попередній діагноз у всіх сімох хворих - ГРВІ. Але інфекціоністи вирішили їх госпіталізувати для детального обстеження.

Пізніше з'явилася інформація, що у госпіталізованих китайців не виявили ознак пневмонії. Як повідомили в Департаменті охорони здоров'я Москви, вони перебувають у задовільному стані. Загрози загострення епідеміологічної ситуації в столиці немає.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в аеропорту Бориспіль почнеться температурний скринінг пасажирів на авіарейсах із Китаю через смертельний китайський коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки