У США створили вакцину проти смертельного коронавірусу

У США створили вакцину проти смертельного коронавірусу

Американська біотехнологічна компанія Moderna заявила про створення вакцини mRNA-1273 від смертельного коронавірусу COVID-19.

Для випробування вакцини на людях першу партію ампул направили до Національного інституту вивчення алергічних та інфекційних захворювань, повідомляється на сайті Moderna.

За словами розробників, вакцина була створена за рекордні 42 дні з моменту секвенування генома вірусу. Над нею працювали близько 100 співробітників компанії.

Вакцина
Відео дня

Директор інституту Ентоні Фосі в інтерв'ю The Wall Street Journal відзначив, що випробування вакцини почнуться в квітні 2020 року. Близько 25 здоровим добровольцям введуть дві дози, щоб оцінити безпеку вакцини і формування імунної відповіді для захисту від коронавірусу.

Результати випробувань можуть з'явитися уже влітку. У разі, якщо вони будуть успішними, в широкому доступі вакцина з'явиться протягом декількох місяців.

Що раніше говорили про вакцини

У Тяньцзинському університеті (Китай) заявили про створення потенційної пероральної вакцини від коронавірусу. Як основу використали пекарські дріжджі. Незважаючи на великі надії, які медики покладають на препарат, на нього чекають тривалі випробування і перевірки, тому терміни випуску поки не обговорюються.

Посол Китаю в РФ Чжан Ханьхуей заявив, що вакциною можуть стати ліки хлорохин фосфат, які застосовуються проти малярії.

В Японії пішли іншим шляхом, вирішивши протестувати проти коронавірусу препарати, якими лікують ВІЛ. Терміни випробувань і отримання перших результатів поки не озвучили.

Тим часом лікарі в Таїланді заявили, що їм вдалося побороти важкі випадки захворювання коронавірусом, об'єднавши препарати проти грипу і ВІЛ. Кілька пацієнтів почали йти на поправку.

Гонгонгські лікарі модифікували вакцину проти грипу частиною поверхневого антигену коронавірусу. Перш ніж вона буде придатна для використання, знадобляться місяці тестування на тваринах і близько року клінічних випробувань на людях.

У США створили вакцину проти смертельного коронавірусу
Останні заяви ВООЗ

При цьому у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що епідемія китайського коронавірусу COVID-2019 уже пройшла свій пік, про що свідчить скорочення кількості нових випадків зараження.

Експерти заявили, що найнебезпечнішим був період із 23 січня по 2 лютого.

Також у ВООЗ запевнили, що коронавірус має потенціал пандемії, однак на цьому етапі неконтрольованого глобального поширення хвороби немає.

Карта поширення вірусу

Раніше OBOZREVATEL писав, що 25 лютого було виявлено перші випадки зараження коронавірусом COVID-2019 у Швейцарії, Румунії, а також на півдні Іспанії – в Каталонії.

В Італії вже сім осіб померли в результаті зараження COVID-19. Шість жертв – у Ломбардії, а одна – в Венето. Всього в країні коронавірусом інфіковані близько 290 осіб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки