У ВООЗ заявили про розробку 20 вакцин від коронавірусу

У ВООЗ заявили про розробку 20 вакцин від коронавірусу

У світі розробляється більше 20 вакцин від нового коронавірусу, які можуть бути представлені вже найближчим часом.

Про це в п'ятницю, 28 лютого, на брифінгу заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус.

"Більше 20 вакцин перебувають зараз у світі в процесі розробки і кілька терапевтичних засобів проходять клінічні випробування", – сказав він.

У ВООЗ заявили про розробку 20 вакцин від коронавірусу
Відео дня

За словами Гебреєсуса, перші результати очікуються "через кілька тижнів".

Нагадаємо, відразу кілька великих дослідницьких центрів в США і Ізраїлі вже заявили про створення та випробування вакцин проти коронавірусу COVID-19. Чи врятують вони людство, читайте в нашому ексклюзиві.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Раніше у Тяньцзинському університеті (Китай) заявили про створення потенційної пероральної вакцини від коронавірусу. Як основу використали пекарські дріжджі. Незважаючи на великі надії, які медики покладають на препарат, на нього чекають тривалі випробування і перевірки, тому терміни випуску поки не обговорюються.

  • Посол Китаю в РФ Чжан Ханьхуей заявив, що вакциною можуть стати ліки хлорохин фосфат, які застосовуються проти малярії.

  • В Японії пішли іншим шляхом, вирішивши протестувати проти коронавірусу препарати, якими лікують ВІЛ. Терміни випробувань і отримання перших результатів поки не озвучили.

  • Тим часом лікарі в Таїланді заявили, що їм вдалося побороти важкі випадки захворювання коронавірусом, об'єднавши препарати проти грипу і ВІЛ. Кілька пацієнтів почали йти на поправку.

  • Гонгонгські лікарі модифікували вакцину проти грипу частиною поверхневого антигену коронавірусу. Перш ніж вона буде придатна для використання, знадобляться місяці тестування на тваринах і близько року клінічних випробувань на людях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки