Вчені показали, як виглядає новий коронавірус COVID-19. Фото

11,7 т.
Вчені показали, як виглядає новий коронавірус COVID-19. Фото

Американським вченим вдалося сфотографувати тіло нового китайського коронавіруса COVID-19, який зараз стрімко поширюється по планеті.

Як відомо, дослідники з Національного інституту охорони здоров'я (NIH) взяли зразок у зараженого американця, повідомляє DailyMail. Як з'ясувалося, згідно з отриманими зображенням, новий патоген зовні нагадує родинний йому вірус SARS, що спровокував спалах пандемії в 2003-2004 роках.

При цьому один вірус відрізняється від іншого за своїм генетичним складом - РНК і ДНК, а також білків на його зовнішній поверхні, які дають йому можливість проникати через мембрани інших клітин.

Відео дня

Визначення послідовності білків нового вірусу дозволило вченим Майклу Летко і Вінсенту Мунстера ідентифікувати його як близького родича атипової пневмонії.

COVID-19
COVID-19

Білки, що формують "корону" вірусу, дозволили вченим припустити, що він спочатку походить від кажанів, і що мутації в ході еволюційного розвитку - це те, що робить вірус здатним проникати в клітини людини, особливо в дихальні шляхи.

Також на мікроскопічних зображеннях видно, як клітини виходять з одних осередків і атакують інші, іноді в дуже концентрованих скупченнях.

COVID-19
COVID-19
COVID-19

Експерти підкреслюють, що ідентифікація форми та структури вірусу не зупинить його, проте дає вченим важливі підказки про те, як його знешкодити.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що китайські вчені знайшли ефективний спосіб лікування коронавіруса.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки