Знайдено ефективне лікування коронавіруса

14,2 т.
Знайдено ефективне лікування коронавіруса

Плазма крові одужавших від нового коронавіруса пацієнтів допоможе врятувати тих, хто важко переносить захворювання в даний момент.

Так, в крові пацієнтів, які вже перенесли захворювання і одужали, було виявлено велику кількість антитіл до COVID-19, повідомив на прес-конференції директор лікарні в Ухані Чжан Діню, передає СGTN.

Вчені знайшли спосіб протистояти інфекції

За його словами, початкові результати показали ефективність такого лікування і закликав одужавших пацієнтів здавати кров, щоб допомогти іншим.

Відео дня

Крім того, Китайська національна біотехнологічна група напередодні заявила, що вони успішно підготували спеціальні препарати імунної плазми і будуть використовувати їх для клінічного лікування пацієнтів з тяжкою формою коронавіруса.

Там пояснили, що отримані з плазми препарати містять частки інактивованого вірусу і пройшли відповідну перевірку.

Відзначається, що до теперішнього часу більше 10 пацієнтів погодилися пройти нову спеціальну терапію імунною плазмою, причому їх стан значно покращився вже через 12 – 24 годин після її введення.

У заяві організації сказано, що більшість вилікуваних пацієнтів можуть продукувати антитіла, здатні вбити новий вірус. І в даний час, коли немає вакцин і специфічних терапевтичних препаратів, плазмова терапія може значно знизити смертність критично хворих пацієнтів.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, коли і як будуть евакуювати українців з охопленого коронавірусом Китаю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки