Відкриття світового рівня: в Італії ізолювали коронавірус

Відкриття світового рівня: в Італії ізолювали коронавірус

В Італії вдалося ізолювати коронавірус 2019 nCoV. Це дозволить отримати більше можливостей для його вивчення.

Про це повідомляє видання la Repubblica.

За словами міністра охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца, вірус вдалося ізолювати в одній з римських лікарень. Цей факт він називає глобальним відкриттям.

"Коронавірус був ізольований в лікарні Спалланзані протягом цих годин. Це означає, що є більше можливостей вивчити його, щоб визначити, що робити, щоб обмежити його. Це глобальне відкриття, яке буде доступно для всього міжнародного співтовариства", - сказав Сперанца.

Відео дня
Роберто Сперанца

Відзначимо, що в цій же лікарні перебувають двоє туристів з Уханя - раніше у них підтвердили наявність коронавируса.

Як писав OBOZREVATEL :

  • Коронавірус 2019 nCoV (новий штам вірусу пневмонії) вперше виявлений в Китаї. На початку 2020 року було підтверджено факт передачі цього вірусу від людини до людини, що відразу ж на порядок збільшило його небезпека.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки