Винні заробітчани? Між Україною та Польщею розгорається новий скандал

102,4 т.
Винні заробітчани? Між Україною та Польщею розгорається новий скандал

Польська гуманітарна група попередила своїх громадян про підвищений ризик захворіти на туберкульоз на східному кордоні з Україною.

Як повідомляє польське видання Onet Wiadomosci, у доповіді сказано, що "ризик туберкульозу на східному кордоні в шість разів вищий, ніж на річці Вісла".

Проте, головний санітарний інспектор країни Марек Пощакевіч заспокоює та підкреслює, що це є нормою, коли небезпечна інфекційна хвороба, якою є туберкульоз, поширюється серед невакцинованих людей.

Пощакевіч каже, що в цей час немає необхідності перевіряти українців на кордоні. "Ситуація щодо українців не така вже й страшна, щоб досліджувати людей при в'їзді в країну або закривати кордони", - говорить він.

Відео дня

Він додає, що зараз проводяться кампанії з метою показати відвідувачам з усього східного кордону, наскільки небезпечний туберкульоз. Головний польський санітар також говорить, що немає ніяких підстав для паніки.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", туберкульоз є соціально значущим захворюванням, його виникнення та розвиток має прямий зв'язок із рівнем життя населення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки