Влітку перепочинок, восени – загостриться: вірусологиня дала прогноз щодо пандемії коронавірусу в Україні

Влітку перепочинок, восени – загостриться: вірусологиня дала прогноз щодо пандемії коронавірусу в Україні

Влітку спалах коронавірусу Covid-19 в Україні може призупинитися, проте вже до осені він знову відновиться.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це розповіла вірусологиня і докторка наук Алла Мироненко в інтерв'ю журналу "Новое время". Вона уточнила, що влітку випадки захворювання на коронавірус все ж будуть, проте не буде їх масовості.

"Можу припустити тільки, що все-таки сезонність захворювання матиме місце. До теплої пори якось ми карантином дотягнемо. Влітку буде перепочинок, а до осені ми повинні бути готові до того, що у нас ситуація може знову загостритися", – розповіла Мироненко.

Відео дня
Влітку перепочинок, восени – загостриться: вірусологиня дала прогноз щодо пандемії коронавірусу в Україні

Вона додала, що в цілому епідеміям потрібно близько двох років, щоб пройти світ, при цьому, залежно від сезонності, хвилі захворювання у різних півкулях можуть чергуватися.

"Але нам все одно доведеться отримати імунітет. Поки за відсутності вакцини в країні я бачу тільки один шлях – перехворіти. Інша справа, що захистити потрібно літніх людей. Тому, якщо нам вдасться згладити криву захворюваності на осінь, дати можливість людям похилого віку хворіти під якісним медичним наглядом і не повально – це буде гарним результатом", – розповіла вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше російські вчені заявили, що коронавірус, спалах якого вперше зафіксували в кінці 2019 року в китайському місті Ухань, міг бути занесений на цю територію метеоритом, що впав із космосу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки