Як не заразитися коронавірусом: РНБО дала українцям 8 порад

Данилов розповів про тести на коронавірус в Україні

Рада національної безпеки і оборони представила українцям вісім порад, як уберегтися від коронавірусу.

Відповідна інформація була опублікована на сторінці РНБО в Facebook ввечері у четвер, 27 лютого.

Як уникнути смертельної інфекції:

  1. Мийте руки з засобами дезінфекції. Необхідно мити руки з милом протягом мінімум 20 секунд або із засобом дезінфекції, який містить 60% спирту.

  2. Уникайте близьких контактів. Дотримуйтесь дистанції не менше двох метрів від людини, яка кашляє, чхає, має підвищену температуру.

  3. Не торкайтеся руками до очей, носа, рота. Руки можуть контактувати з поверхнями, які заражені вірусом.

  4. Кашляйте/чхайте на внутрішню частину ліктя, щоб уникнути зараження людей, з якими контактуєте.

  5. Не вживайте антибіотики або противірусні препарати, оскільки поки немає наукового підтвердження, що вони запобігають зараженню коронавірусом.

  6. Мийте поверхні із засобами дезінфекції, які можуть вбивати коронавірус: відбілювач, хлор, розчинники, 75% етанол, оцтова кислота і хлороформ.

  7. Використовуйте маску тільки в тому випадку, якщо є підозра на контакт з коронавірусом, або для допомоги хворій людині.

  8. Тим, хто знаходився в КНР, або в інших країнах, де зареєстровані спалахи коронавірусу, потрібно зателефонувати на гарячу лінію Міністерства охорони здоров'я 0 800 505 201, щоб отримати інформацію про подальші дії.

Поради від РНБО
Поради від РНБО
Відео дня
Поради від РНБО
Поради від РНБО
Поради від РНБО
Поради від РНБО
Поради від РНБО
Поради від РНБО

Як писав OBOZREVATEL, 27 лютого в мережі поширили інформацію про те, що коронавірус проник в Україну. МОЗ офіційно спростував ці чутки, закликавши не вестися не фейки.

Однак МОЗ офіційно підтвердив інформацію про п'ятьох громадян України, які захворіли в інших країнах.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки