МОЗ спростувало OBOZREVATEL чутки про коронавірус в Україні

Коронавірус: Україна посилила заходи безпеки

Інформація про перший випадок зараження коронавірусом в Україні не відповідає дійсності.

Про це OBOZREVATEL повідомили джерела в Міністерстві охорони здоров'я в четвер, 27 лютого.

Напередодні деякі ресурси поширили новину про те, що інфекція потрапила в Україну від двох громадян, які повернулися з Італії.

При цьому від офіційних джерел була лише інформація про пацієнтів, які після повернення з Європи потрапили до лікарні з пневмонією і тільки теоретично могли контактувати із зараженими коронавірусом. Пізно ввечері 27 лютого стало відомо, що у людей в Чернівцях негативні тести.

Відео дня

Глава МОЗ Зоряна Скалецька пізніше в Facebook також підтвердила, що в Україні немає жодного зафіксованого факту захворювання коронавірусом.

"Ми отримали від ВООЗ тест-системи, яких вистачить більш ніж на 900 зразків. У разі необхідності отримаємо ще більше", – додала вона, закликавши українців не вестися на фейки.

При цьому у 5 українців за межами країни МОЗ підтвердило зараження коронавірусом. Четверо з них заразилися на лайнері Diamond Princess, ще одна дівчина – в Італії.

МОЗ заявив, що коронавірусу в Україні немає

Як писав OBOZREVATEL, після спалаху в Італії коронавірус швидко поширився на інші країни, зокрема, ЗМІ заявили про перший випадок захворювання в сусідній для України Польщі. Однак офіційно Варшава це не підтвердила.

Також нещодавно в РНБО розповіли, хто з українців у групі ризику. Виявилося, що насамперед до хвороби схильні люди старшого віку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки