З поїзда Київ – Москва зняли жінку із симптомами коронавірусу: на карантині весь вагон

З поїзда Київ – Москва зняли жінку із симптомами коронавірусу: на карантині весь вагон

У Росії з поїзда Київ – Москва зняли громадянку Китаю з підозрою на коронавірус COVID-19.

Як повідомляє ТАСС, її відразу госпіталізували в інфекційну лікарню. Зазначається, що жінка 1978 року народження була виявлена фахівцями на станції Суземка у Брянській області.

За допомогою тепловізора у неї була зафіксована температура тіла 38 градусів. В інфекційній лікарні Брянська для іноземки виділено окремий ізолятор.

Пізніше стало відомо, що у жінки не виявлено ні ГРВІ, ні коронавірусу.

У поїзді "Київ-Москва" запідозрили коронавірус
Відео дня

Вагон, у якому вона їхала, був відчеплений і переміщений на тупикову гілку, її попутники (у вагоні було 24 особи – 22 пасажири і два провідники) перебуватимуть на карантині.

Їх відвезли до Брянської міської лікарні №4 для обсервації і подальшого обстеження.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у четвер, 20 лютого, добовий показник тих, хто вилікувався від коронавірусу в материковому Китаї, вперше за тиждень перевищив 2 тисячі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки