Злегка поперхнулась: дитина ледь не померла через воду в басейні

10,2 т.
Злегка поперхнулась: дитина ледь не померла через воду в басейні

Чотирирічна Еліна Грейс з США потрапила в реанімацію через два дні після того, як купувалася в басейні і випадково поперхнулась.

Малятко купалося зі спеціальною палицею-опорою і, як більшість дітей, намагалася зробити бульбашки, пише Life. Хтось стрибнув у басейн, і невелика хвиля потрапила дитині в рот.

Елі поперхнулась, злякалася і одразу вийшла з води. Здавалося, що все в порядку, однак через два дні у неї почалася лихоманка.

"Я була впевнена, що це проста лихоманка. Потім все-таки вирішила показати її лікареві, і він звелів негайно відвезти Еліну в відділення невідкладної допомоги", - розповіла Лейсі, мама дівчинки.

Відео дня
Злегка поперхнулась: дитина ледь не померла через воду в басейні

Їй діагностували аспіраційну пневмонію, тепер Еліна отримує кисень через трубки, вставлені в ніс. І вся надія на антибіотик, який повинен впоратися з бактеріями в легенях Еліни - тільки після цього вона знову зможе нормально дихати.

Мама наіває те, що сталося, нещасним випадком, однак закликає інших батьків уважніше ставитися до своїх дітей.

Раніше "МедОбоз" розповідав, чому не можна дозволяти дитині спати з іграшками.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки