Аваков сказав, чому блокував легалізацію марихуани

Аваков сказав, чому блокував легалізацію марихуани

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що не підтримав ініціативу попереднього уряду легалізувати медичний канабіс через відсутність загального розуміння і документальної бази законопроєкту.

Відповідну його заяву поширила пресслужба МВС.

"Щодо питання медичного використання каннабісу. У нас на цю тему немає ні законодавчого забезпечення, ні процедури, ні філософії. Минулий уряд обговорював його "з голосу", без єдиного документа. Я проголосував проти, тому що не зрозуміло, що пропонується. Якщо це питання знову буде порушено Міністерством охорони здоров'я, я буду блокувати, допоки ми не виробимо єдиний конструктивний підхід", – заявив він.

Відео дня

Читайте: "Я оптом віддам!" Аваков запропонував продати в Росію конфіскований героїн

Аваков сказав, чому блокував легалізацію марихуани

На думку Авакова, це питання має обговорюватися професійно, за участю медиків, МВС і релігійних організацій.

"Для того, щоб розібратися, де є і червона лінія, за яку ми не можемо зайти, зокрема з урахуванням взятих на себе Україною зобов'язань у рамках відповідних міжнародних договорів. І якщо ми в уряді прийдемо до цього питання, має обговорюватися саме загальне бачення", – пояснив міністр.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки