Кабмін заборонив народну медицину: що це значить

Кабмін заборонив народну медицину: що це значить

У середу, 29 серпня, Кабінет міністрів схвалив проект закону, в разі прийняття якого буде скасована видача спеціальних дозволів на заняття цілительством і народною медициною.

Законопроект подало на розгляд уряду Міністерство охорони здоров'я. У відомстві зазначили, що за якість роботи цілителів поручитися ніхто не може.

В уряді впевнені, що документ допоможе позбавити українців від різного роду шахраїв, які ставлять під загрозу здоров'я громадян, і захистити права мешканців країни за Конституцією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у травні поточного року МОЗ підготувало законопроект, який скасовує видачу спеціального дозволу від відомства на заняття народною медициною.

Відео дня
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки