"Це – псевдоліки!" Франція припинить відшкодовувати лікування гомеопатією

'Це – псевдоліки!' Франція припинить відшкодовувати лікування гомеопатією

У Франції з 2021 року припиняться відшкодування пацієнтам за гомеопатичне лікування.

Про це заявив французький уряд, виходячи з результатів великого національного дослідження, в якому вивчалася користь альтернативної медицини. Про це повідомляє Medical Хpress.

За словами міністра охорони здоров'я Агнес Бузін, відшкодування, що виплачується французьким соціальним забезпеченням, буде скорочено до 15% в 2020 році, а потім до нуля в 2021 році.

Національне управління охорони здоров'я Франції (HAS) прийшло до висновку, що гомеопатія не приносить ніякої користі, заявивши, що вона "не продемонструвала науково доведену ефективність, щоб виправдати відшкодування".

Відео дня

Читайте: Закон про ліки ухвалений. Уляно Супрун, ви зупините корупцію?

''Це – псевдоліки!'' Франція припинить відшкодовувати лікування гомеопатією

У Великобританії Національна служба охорони здоров'я (NHS) подібне рішення прийняла в 2017 році і припинила фінансування гомеопатичної допомоги.

Раніше MedOboz писав, що Міністерство охорони здоров'я України затвердило новий план випуску антибіотиків в аптеках країни.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки