Розкрито феномен частих запаморочень

16,1 т.
Розкрито феномен частих запаморочень

Американські фахівці вважають, що проблема феномена Тулліо (запаморочення) безпосередньо пов'язана з помилковими сигналами, які надходять від внутрішнього вуха в мозок.

Як передає "Телеграф", вони викликають неконтрольовані рухи очей.

Вчені провели комп'ютерне моделювання для симуляції переміщення ендолімфи в півколових каналах. В ході дослідження було встановлено, що цей процес сприяє виникненню руху механічних клітин в рідині при гучному звуці.

Читайте: Вчені назвали причину найнебезпечнішого раку

Механічні хвилі впливають на рецептори внутрішнього вуха, ті в свою чергу посилають в мозок хибні сигнали про оберт голови. Швидкі мимовільні коливальні рухи очей є рефлексом для візуальної стабілізації.

Відео дня

Якщо ж голова нерухома, цей рефлекс викликає запаморочення.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в кінці липня на Землю обрушиться сильна магнітна буря, яка вдарить по метеозалежним людям.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки