Розвиває 12 типів раку: вчені назвали небезпечне поширене захворювання

52,9 т.
Як вбити безсмертні ракові клітини

Ожиріння значно підсилює ймовірність розвитку 12 типів раку.

До такого висновку прийшли співробітники Світового фонду досліджень на основі вивчення 17 типів онкологічних захворювань у своєї доповіді, передає "24 канал".

У дослідженні брали участь понад 50 мільйонів людей. Як з'ясували вчені, ожиріння підвищує ризик розвитку наступних типів раку: онкологічні захворювання порожнини рота і горла, печінки, шлунка, жовчного міхура, нирок, стравоходу, підшлункової залози, прямої і товстої кишки, яєчників, молочної залози, матки і простати.

Відео дня

Фахівці порекомендували дотримуватися дієти з високим вмістом овочів і фруктів (щодня 400 грамів), бобових і цільнозернових продуктів.

Крім того, продуктами, що підвищують ризик розвитку раку, виявилися: алкоголь, підсолоджені напої, червоне м'ясо, фастфуд і напівфабрикати.

На думку вчених, поживні речовини слід отримувати з їжі, а не через харчові добавки та полівітаміни.

Як повідомлявOBOZREVATEL, вчені знайшли спосіб для лікування раку мозку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки