МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Сенсація в медицині: у людини виявили новий орган

Дослідники з Інституту Медичних Досліджень Гарвана (Австралія) виявили в тілі людини мікроскопічний орган, який знаходиться з зовнішньої сторони лімфатичних вузлів і є частиною імунної системи людини.

У його функції входить запам'ятовування всіх вакцин і пережитих інфекцій, які раніше потрапили в організм, повідомляє Science Alert.

Усередині органу, який отримав назву "субкапсулярне проліферативне вогнище", знаходяться клітини, які вступають в бій з новими інфекціями.

"Відкриття нового органу імунної системи допоможе нам краще зрозуміти, як саме працюють вакцини. Вакцина тренує, і тим самим готує імунну систему до вироблення антитіл в разі виникнення інфекції. До цього часу нам не було відомо про те, як саме це відбувається", - розповів доктор Три Фан.

Для виявлення нового мікрооргана вченим знадобилося зняти 3D відео роботи імунної системи. Це дозволило розпізнати велику кількість імунних клітин різного типу, локалізованих в новому органі. Дослідники описують його як "кафе швидкого обслуговування", яке швидко "обслуговує" імунітет при боротьбі з вже знайомими йому інфекціями.

Серед розпізнаних клітин велика кількість B-лімфоцитів або клітин пам'яті. Саме вони відіграють важливу роль у боротьбі з певним видом інфекції. B-лімфоцити потім перетворюються в плазматичні клітини, що продукують антитіла, які безпосередньо усувають загрозу.

На думку дослідників, розташування нової структури у верхній частині лімфатичних вузлів найкращим чином сприяє боротьбі з інфекцією, оскільки саме в цьому місці відбувається впровадження бактерій.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені з'ясували, як харчовий пластик вражає органи людини.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

0
Коментарі
0
0
Смішно
18
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини