Секс без любові: сексолог назвав позитивну сторону

Секс без любові: сексолог назвав позитивну сторону

Якщо пара, яка втратила емоційну близькість, продовжує займатися сексом, це свідчить про те, що в цьому союзі "ще не все втрачене".

Про це "Обозревателю" розповів психотерапевт, сімейний психолог, сексолог Олександр Коломійчук.

Відповідаючи на запитання про те, чи є відсутність інтиму кращим виходом, ніж інтим без емоційного забарвлення, коли чоловік і жінка відчувають вичерпаність стосунків, він сказав: "Якщо є фізична близькість, то значить, ще не все втрачене. Тому що люди не стануть займатися сексом один з одним, якщо вони один одному абсолютно байдужі. В такому випадку вони будуть шукати партнерів на стороні".

Відео дня

"Якщо існує фізичний контакт, значить, в глибині цих людей щось ще жевріє, існує якесь тяжіння, але на зовнішньому рівні комунікацію вони налагодити не можуть", - продовжив Олександр Коломійчук.

"Це ознака того, що у цього союзу є шанс", - запевнив він.

Консультації психотерапевта, сімейного психолога, сексолога Олександра Коломійчука http://avkol.kiev.ua/

Як писав "Обозреватель", раніше Олександр Коломійчук пояснив зв'язок між сексом та фізичним та психічним здоров'ям людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки