Шкода чи користь? Вчені розвінчали популярний міф про мобільні телефони

30,7 т.
Шкода чи користь? Вчені розвінчали популярний міф про мобільні телефони

У США дослідники спростували небезпеку випромінювання, яке виходить від мобільних телефонів.

Про це повідомляє The Verge .

Вчені організації "Національна програма з токсикології" на замовлення Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США провели дослідження на мишах.

Гризуни протягом двох років по дев'ять і більше годин на день піддавалися випромінюванню, яке було сильніше, ніж від телефону.

Під час проведеного експерименту вчені зробили висновок, що будь-які заяви, які приписуються мобільним телефонам у зв'язку з розвитком, зокрема, і ракових захворювань,є сумнівними.

Відео дня

Однак фахівці зазначили про незначне збільшення можливості розвитку різних пухлин серця серед мишей чоловічої статі.

"Докази, що вказують на зв'язок між випромінюванням і раком, слабкі, ми не бачимо підвищеного ризику розвитку онкологічних захворювань серед людей, що користуються телефонами", - заявили в Управлінні із санітарному нагляду.

Також наголошується, що навіть при частому щоденному використанні мобільних телефонів більшістю дорослих стрибка в, наприклад, кількості діагностованих пухлин мозку, немає.

Як повідомляв "Обозреватель", учені розповіли, чим загрожує чоловікам носіння мобільних телефонів у кишенях брюк.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки