"Шлях у морг": Москаль попередив українців про смертельну небезпеку

86,0 т.
'Шлях у морг': Москаль попередив українців про смертельну небезпеку

Медична реформа в.о. міністра Уляни Супрун - шлях в нікуди.

Про це заявив у інтерв'ю OBOZREVATEL голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. За його словами, в реформі немає жодних позитивних моментів.

"Її реформа - це шлях в нікуди, тут і розмовляти нема чого. Це шлях у морг або на судмедекспертизу", - зазначив Москаль.

За його словами, Супрун нелегітимна згідно з чинним законодавством.

"У нас такої посади, як в.о. міністра, немає. Будь-яке її розпорядження може бути оскаржене в суді, і судом буде скасоване. Вона вже на два з чимось роки "прострочена"... У мене багато чого є їй сказати, але я думаю, що це в український мовний простір не впишеться. Чемодан - аеропорт - Чикаго! Чим швидше, тим більше ми збережемо життів українців", - підсумував Москаль.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, Супрун попередила батьків про смертельну небезпеку для їхніх дітей .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки