Скандал у МОЗ: як українці відреагували на різку заяву про онкохворих

10,6 т.
Скандал у МОЗ: як українці відреагували на різку заяву про онкохворих

Більшість українців вважає, що онкохворі в Україні заслуговують повноцінного лікування, а тих чиновників, які не згодні з цим потрібно звільняти.

Таку думку висловили 84% учасників опитування "Заступник Супрун заявив, що на онкохворих не треба витрачати гроші: чи згодні ви?", який проводили на сайтіOBOZREVATEL.

Варто відзначити, що в ньому взяла участь рекордна кількість людей - понад 16 тис.

У той же час, 6% вважають, що в деяких випадках лікування марно.

Позицію МОЗ 7% учасників опитування назвали незрозумілою.

Скандал у МОЗ: як українці оцінили заяву про онкохворих
Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, 2 червня заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський заявив, що витрачати гроші на онкохворих недоцільно, оскільки "вони все одно помруть".

У свою чергу, голова правління національного руху за трансплантацію Юрій Андрєєв закликав Кабмін звільнити чиновника .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки