МоваЯзык

/ Неврологія

"Станеться з кожним шостим!" Українців попередили про серйозну хворобу

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про небезпеку інсульту і про профілактику цього серйозного захворювання.

"Інсульт загрожує кожному. Протягом життя він відбудеться у кожного шостого з нас. У світі щохвилини інсульт відбувається у 32 осіб, і 11 осіб помирає від інсульту. Зараз на нашій планеті живуть 80 млн людей, які пережили інсульт, 50 млн з яких мають стійкі неврологічні порушення, такі як слабкість руки або ноги, розлади мови, зору або рівноваги", — озвучила вона сумну статистику на своїй сторінці в Facebook.

При цьому вона підкреслила, що близько 90% випадків усіх інсультів обумовлені факторами ризику, на які можна вплинути.

Інсульт загрожує кожному шостому

Інсульт загрожує кожному шостому. Джерело: Likar.info

Likar.info

"Гіпертонія, миготлива аритмія і підвищений холестерин — провідні чинники ризику інсульту. Профілактичне медикаментозне лікування і більш здоровий спосіб життя допоможуть вам знизити ризик інсульту. Наприклад, у разі гіпертонії (підвищеного артеріального тиску), ліки треба приймати щодня. Прокапування раз або два в рік або прийом ліків тільки тоді, коли стало погано, — не працює", — пояснила Супрун.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за інформацією Міністерства охорони здоров'я України, в більшості випадків інсульт є ускладненням гіпертонічної хвороби і розвивається на тлі різкого підвищення артеріального тиску.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
8
Цікаво
3
Сумно
0
Треш

Блоги медицини