Які існують 5 найпопулярніших міфів про знімні брекети

Які існують 5 найпопулярніших міфів про знімні брекети

Вибір брекетів, що знімаються, сьогодні досить великий. Це дозволяє як маленьким, так і дорослим пацієнтам вибрати не тільки ту модель, яка візуально виглядає краще, а й ту, яка ідеально вирішує проблему та ще й вписується до бюджету.

Яка основна відмінність між знімними та незнімними брекетами?

Знімні брекети використовуються, в основному, для виправлення прикусу молочних і постійних зубів, що свіжо прорізаються (вік 7-10 років). Крім того, з такими конструкціями легше відучити дітей від їх шкідливих звичок (наприклад, смоктання пальців), а чищення зубів та самих брекетів у цьому випадку стає зручнішим процесом на відміну від незнімних моделей.

Відео дня

Незнімні брекети покликані виправити викривлення складнішого характеру. Вони дають більше хворобливих відчуттів та вимагають більше маніпуляцій з очищення.

Які існують міфи та помилки про знімні брекети

  1. Потрібно чекати, поки проріжуться всі зуби. Ні. Ортодонти відзначають, що саме процес прорізування зубів вважається найоптимальнішим періодом на лікування. До того ж, можна виготовити брекет із виїмками для майбутніх зубів.
  2. Знімні брекети менш ефективні. Використовуючи перевагу зростання та розвитку щелепної та кісткової кістки у дітей, лікування знімними брекетами також ефективно, як і незнімними, головне – це цілеспрямована співпраця батьків та дитини.
  3. Зуби з часом повертаються в колишнє положення. Ні. Якщо дитина або дорослий дотримується розкладу годинника, в який можна знімати конструкцію і слідувати рекомендаціям лікаря по носінню, новий зубний ряд залишається таким же рівним.
  4. Знімні брекети заважають пацієнту під час їди. Під час їди брекети знімаються, так само, як і під час очищення. Не знімаються і можуть приносити дискомфорт незнімні брекети. Також при носінні незнімних брекетів пацієнти повинні слідувати певній дієті.
  5. Для встановлення знімного брекета потрібно видалити зуби, якщо вони занадто скучені. Це не так - основна роль знімної конструкції полягає в тому, щоб звільнити місце для інших зубів і вирівняти зуби, що випирають/криві. Ніколи професійний стоматолог не скаже Вам видаляти зуби, щоб спростити процедуру як естетично, так і механічно, оскільки живий натуральний зуб, будь-якої форми і виду, являє собою найбільшу цінність.

Які існують види знімних брекетів та які їх функції?

Усього існують лише два види знімних брекетів – на одну щелепу та на дві щелепи.

Перші – це так звані платівки. Пластинки на зуби часто використовуються для вирівнювання згуртованих зубів або правильного розподілу простору між зубами.

Другі використовуються для лікування відкритого та глибокого прикусу (при відкритому прикусі передні зуби обох щелеп не стикаються; при глибокому прикусі верхні різці перекривають нижні різці). Одними з найпопулярніших конструкцій такого виду є myofunctional трейнери – цілісні конструкції, не схожі на брекети. Вони також досить ефективні у боротьбі зі шкідливими звичками (скрегіт зубів, кусання та розгризання різних предметів, тиск на зуби язиком тощо) у дітей віком від 4 до 5 років.

Приватна стоматологічна клініка СкайКлінік проводить безкоштовні консультації щодо встановлення та лікування знімними брекетами. На прийомі Ви зможете оцінити, як реально виглядають знімні конструкції, з яких матеріалів вони виготовляються, як триматися на зубах і які можливі результати вирівнювання чекають на Вас у майбутньому. У клініці надані різні варіації кольорових пластинок і конструкцій, дуже подібних до натурального зубного ряду, таким чином і діти, і дорослі зможуть вибрати те, що їм потрібно.

Записатись на безкоштовну консультацію можна на сайті. Прийоми проводяться протягом тижня без вихідних.

От і все. Бажаємо Вам здоров'я та успіхів!

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки