МоваЯзык

/ Страхова медицина

Було б довіра: лікар роз'яснив, як знайти гроші на медицину в Україні

Громадяни України готові вкладати власні гроші в медицину своєї країни. Відсутність довіри людей до системи охорони здоров'я є каменем спотикання на шляху реформування вітчизняної медицини .

Про це в ході телемарафону наObozTVзаявив сімейний лікар Євген Гончар.

"В українському суспільстві дуже високий запит на реформу охорони здоров'я, але має бути довіра. Зараз довіра до охорони здоров'я дуже низька", - сказав доктор.

За його словами, державі потрібно працювати саме в цьому напрямку, тому що одним збільшенням оподаткування складне питання вирішити не вийде.

"У нас 2,6% ВВП виділяється на охорону здоров'я, але насправді ще близько 4% платять пацієнти з власної кишені. Повинно бути так, щоб ці гроші перейшли в ці 2,6%, щоб набрати 4% фінансування - страхового та бюджетного ", - підкреслив Гончар.

"Але пацієнти не повинні платити зі свого гаманця (при отриманні послуг). Треба, щоб люди довірили свої гроші (4% ВВП) страховим компаніям і Національній службі здоров'я", - підкреслив медик.

Як повідомляв "Обозреватель", Гончар пояснив, як утримати в Україні перспективних молодих фахівців, від яких залежить успішний розвиток вітчизняної медицини.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "медична реформа" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини