МоваЯзык

/ Страхова медицина

Експерт розповів, чому українці приречені на впровадження медичного страхування

Українці приречені на впровадження в Україні загальнодержавного обов'язкового медичного страхування.

Про це в ефірі Oboz.TV повідомив Віктор Шафранський, в.о. міністра охорони здров'я України в 2016-му році.

За його словами, це відбудеться тому, що цей шлях був прокладений багатьма країнами, які пішли далеко вперед у контексті надання медичної допомоги. "Ця модель є найбільш поширеною в тих країнах, які демонструють найкращі стандарти надання медичної допомоги, якості та доступу до неї", - говорить він.

Шафранський зазначає, що поруч уже не залишилося країн, які б не ввели у себе загальнодержавне обов'язкове медичне страхування.

За словами експерта, при впровадженні страхування потрібно буде визначити який відсоток буде платити роботодавець, і який відсоток буде платити працівник. "Це буде щось близько 2% там і там", - говорить він.

Крім того, як каже Шафранський, тоді держава зможе вирахувати ті кошти, якими вона зможе оперувати, а також визначити той обсяг медичної допомоги, який вона зможе гарантовано покрити.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", громадяни України готові вкладати власні гроші в медицину своєї країни. Відсутність довіри людей до системи охорони здоров'я є каменем спотикання на шляху реформування вітчизняної медицини.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Страхування в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини