Супрун дала інтимну пораду чоловікам

387,2 т.
Супрун дала інтимну пораду чоловікам

В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун нагадала українцям, що листопад у світі вважається місяцем "чоловічого здоров'я" і дала пораду чоловікам за 50.

"У листопаді вже традиційно проходить акція movember або вусопад, коли чоловіки по всьому світу не голять обличчя і цим привертають увагу до проблеми раку простати (передміхурової залози). Ця акція важлива не тільки для чоловіків, а й для кожної жінки, яка має тата, чоловіка або брата. Рак простати — найбільш поширений рак у чоловіків. Зазвичай хвороба розвивається повільно і тривалий час людина не знає, що хворіє нею", — написала вона у Facebook.

Відео дня

За її словами, ризики зростають із віком: чим старший чоловік, тим більше випадків виникнення онкології. Вона також розповіла, як без зайвих витрат перевіритися на рак.

"У більшості випадків хворіють чоловіки, котрим за 50 років. Тому всім чоловікам 50+ рекомендується здати простий аналіз крові на ПСА (простат специфічний антиген), а також пройти огляд в уролога, який може виявити захворювання. Щодо цих дій вас найкраще проконсультує ваш сімейний лікар. Також лікар може рекомендувати раніше пройти таке обстеження. зокрема, якщо на рак простати хворів батько або брат", — додала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун розповіла, що уринотерапія є небезпечною для здоров'я людини й сечу пити не можна навіть в екстремальних умовах.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки