Цвіль та нестерпний сморід: на Буковині поскаржилися на стан дитячої лікарні. Відео

7,5 т.
Цвіль та нестерпний сморід: на Буковині поскаржилися на стан дитячої лікарні. Відео

Чернівчанка Роксана Миронок поскаржилась на умови у відділенні педіатрії Дитячої клінічної лікарні Буковини. Жінка обурилась, в якій антисанітарії лікують дітей.

Відео й коментарі про лікарню молода мама залишила в Facebook на сторінці СтопХам Буковина. Дівчина висловила своє невдоволення на адресу закладу (щоб подивитися фото, доскролльте новину до кінця).

"Хочеться поділитися цим відео, яке було зроблено на власний телефон місяць тому. Це дитяча клінічна лікарня, відділення педіатрії. Я не розумію, як персонал витримує працювати в даних умовах. Цвіль страшна, сморід на весь цей страшний коридор, якщо можна це назвати так. Чому мій син та інші діти повинні цим дихати? Коли діти з пневмонією сидять під дверима кабінету УЗД протягом години в цвілі?" – так прокоментувала дівчина свій візит в Дитячу клінічну лікарню Буковини.

Відео дня
Жінка не розуміє, як тут можна лікувати дітей.

Також, Роксолану обурив той факт, що влада не робить нічого для людей. При надходженні у відділення необхідно принести сміттєві пакети тому, що їх немає в лікарні, і хлорку, щоб було чим дезінфікувати підлогу.

Умови в дитячій лікарні показали на відео.

У коментарях під відео молоду маму підтримали інші користувачі, серед яких також присутні колишні пацієнти медзакладу.

Серед відгуків були такі: "Фільм жахів", "А які там таргани", "Ми там лежали в 2017, після пологового будинку – це було наше спасіння! Насправді, там чудові лікарі і гарний зелений сад! Лікар грошей не брав. ми подарували кілька рушників","Правильно говорила одна молода чернівчанка, яка народила свою третю дитину вдома – "в наших лікарнях не хочеться народжувати, в них хочеться хворіти".

Пост Роксолани Мироник з відгуком про Дитячу клінічну лікарню Буковини.

Правда, серед читачів сторінки знайшлися і ті, хто став на захист лікарні. Одна з пацієнток повідомила, що вони проходили лікування в цьому закладі в 2017 році і залишилися задоволені рівнем професійності лікарів і ніхто нічого не вимагав натомість.

Більшість погодилась з жінкою
Мешканці Буковини обурились умовами
Користувачі соцмережі висловили своє невдоволення діями влади
Умови в дитячій лікарні показали на відео.

Як повідомив OBOZREVATEL раніше, в США лікарі пересадили нирку не тому пацієнтові, лікарня проводить розслідування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки