У жінки знайшли пухлину вагою з 5-річну дитину: фото 18+

У жінки знайшли пухлину вагою з 5-річну дитину: фото 18+

У Росії 80-річній жінці видалили величезну пухлину вагою 15 кілограмів. Вона прожила з нею не менше 20 років.

Як пише "МК", жінка давно страждала від дискомфорту, але вперто відмовлялася звертатися до медиків. У якийсь момент вона перестала їсти тверду їжу, а потім і зовсім перейшла на рідини, так як почала страждати непрохідністю.

У лікарню росіянка звернулася тільки тоді, коли у неї почалася блювота і вона стала стрімко втрачати сили, при цьому додаючи у вазі.

Читайте: Важила 18 кілограмів: в Індії лікарі переплутали пухлину з вагітністю

Відео дня

Обережно! фото 18+

У жінки знайшли пухлину вагою з 5-річну дитину

На УЗД медики виявили в черевній порожнині пацієнтки величезну пухлину. Операція з її видалення тривала кілька годин.

Хірургічне втручання пройшло успішно і зараз жінка проходить реабілітацію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Львові у новонародженої дівчинки Каміли лікарі вирізали величезну пухлину, яка займала майже половину її тіла.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки