Уколи в пухлину: учені знайшли радикально новий метод лікування раку

22,5 т.
Уколи в пухлину: учені знайшли радикально новий метод лікування раку

Учені розробили радикально новий метод лікування раку передміхурової залози.

Так, дослідники з Королівського коледжу Лондона почали робити ін'єкції в пухлину для зміцнення імунної системи, допомагаючи їй знищувати злоякісні клітини, повідомляє "Вісник здоров'я".

Найближчим часом фахівці планують почати дослідження за участю 20 чоловіків із запущеним раком простати за підтримки Дослідницького центру раку простати (PCRC).

Лікування раку
Відео дня

Експерти сподіваються, що новий метод лікування допоможе зменшити пухлини передміхурової залози, а також забезпечити тривалий захист від цієї хвороби.

Клітини організму природним чином містять незначну кількість білка IL-15, але його ін'єкція безпосередньо в пухлину підвищує рівень білка, допомагаючи імунній системі атакувати рак.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'ясувалося, що активний компонент очних крапель, створених для лікування захворювань сітківки, здатний побороти один із найагресивніших видів раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки