МоваЯзык

/ Новини медицини

Україну накриє магнітна буря: як захиститися

У середу, 16 січня, Землю накриють сильні магнітні бурі.

Як зазначено в повідомленні Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, вчені вважають, що магнітні збудження близькі до першого рівня G1.

"16 січня фіксуватимуться магнітні збудження близькі до магнітної бурі першого рівня G1", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що згідно зі стандартною шкалою Національної атмосферної адміністрації США, бурі класу G1 здатні впливати на енергетичні системи – слабкі флуктуації в енергетичних системах.

Також бурі такого класу дещо впливають на системи управління космічними апаратами. На Землі такі бурі проявляються у вигляді полярного сяйва. До того ж бурі можуть впливати на міграцію диких тварин.

Магнітні бурі

Магнітні бурі

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що магнітні бурі можуть вплинути на здоров'я і самопочуття людей, оскільки в цей період підвищується ризик інфарктів. Також у залежних людей можуть спостерігатися головні болі, підвищення або пониження тиску, дратівливість та сонливість.

Медики особливо чутливим людям в такі дні радять більше відпочивати та гуляти на свіжому повітрі. Крім того, людям, які страждають від серцево-судинних захворювань, варто заздалегідь запастися потрібними ліками.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

1
Коментарі
2
0
Смішно
3
Цікаво
0
Сумно
2
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини