В Італії надійшли в продаж ліки від рідкісної хвороби

20,4 т.
В Італії надійшли в продаж ліки від рідкісної хвороби

В Італії надійшов у продаж лікарський препарат "IL COLLIRIO" від рідкісної хвороби очей - нейротрофического кератиту.

Про це повідомляє місцеве видання Repubblica.

Ліки розробила італійська біофармацевтична компанія Dompе під керівництвом нобелівського лауреата Ріти Леві Монтальчіні. До нинішнього моменту не було задовільного лікування даного захворювання, що викликає прогресуючу втрату зору через швидку дегенерацію рогівки внаслідок пошкодження трійчастого нерва.

На базі препарату проводилися десятирічні дослідження. Монтальчіні виявила фактор росту нервів. Відзначається, що ліки можна застосовувати і до інших захворювань очей.

Відео дня

Cenegermin - це назва активного інгредієнта препарату. Він є рекомбінантною версією фактора росту людського нерва (Ngf), розробленого з використанням оригінального біотехнологічного виробничого процесу Dompе.

Відзначається, що очні краплі допоможуть пацієнтам з помірним або важким нейротрофическим кератитом відновити нормальні процеси загоєння очей і відновлять пошкоджену рогівку.

Цей препарат був розроблений в дослідницькому та виробничому центрі Dompé в Л'Акуїле завдяки технології рекомбінантної ДНК з використанням бактерій, в які вводиться ген. Він дозволяє самим живим організмам виробляти фактор росту людського нерва. Препарат отримав від AIFA (Італійське агентство лікарських засобів, - Ред.) вимогу терапевтичних інновацій, потім він був включений до фонду інноваційних препаратів.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше в Україні доставили ліки для лікування рідкісної хвороби.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки