В Україні підробляли найпопулярніші ліки від раку: що відомо

85,7 т.
В Україні підробляли найпопулярніші ліки від раку: що відомо

В Україні зловили шахраїв, які займалися фальсифікацією ліків для онкохворих.

У ході обшуків у них вилучили підроблені медикаменти на мільйони гривень, повідомляє прес-служба ГПУ. Йдеться про онкопрепарат Keytruda (виробник США і Австрія), який є інноваційним методом лікування 15 видів раку.

Зловмисники налагодили незаконне виробництво і подальшу реалізацію на території України і за її межами. Були також залучені і іноземці.

В Україні підробляли найпопулярніші ліки від раку
Відео дня

"Після документування факту незаконної реалізації 6 флаконів фальсифікованого лікарського засобу Keytruda на суму 7 тис. доларів троє осіб були затримані у порядку ст. 208 КПК України", – сказано в повідомленні.

Першочергові слідчі дії, за результатами яких особам буде повідомлено про підозру, і проведення обшуків тривають.

В Україні підробляли найпопулярніші ліки від раку
В Україні підробляли найпопулярніші ліки від раку

Як повідомляв OBOZREVATEL, в українському Дніпрі біля 70 онкохворих лікують за технологією нобелівських лауреатів Джеймса Еллісона та Тасуку Хондзе. Йдеться про імунотерапію.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки