Вчені дізналися про небезпеку відсутності сексу

36,3 т.
Вчені дізналися про небезпеку відсутності сексу

Група вчених із різних країн з'ясувала, що тривала відсутність інтимної близькості призводить до змін в імунітеті і є частою причиною ожиріння.

Згідно з отриманими даними, секс - це позитивний процес не тільки для емоційного стану людини, а й для фізичного здоров'я, передає "Лайф".

Так, регулярний секс знижує рівень кортизолу, або гормону стресу, а також нормалізує артеріальний тиск. Крім того, у людини збільшується працездатність і життєва активність.

Читайте: Вік - не перешкода? Експерти пояснили ставлення до сексу у чоловіків різного віку

Відео дня

При відсутності інтимної близькості, навпаки, відбуваються зворотні зміни. Людина втрачає працездатність, у нього погіршується емоційний стан, а також запускаються процеси, які послаблюють імунну систему організму. Більше того, люди, у яких тривалий час був відсутній секс, набирають вагу, оскільки з'являється схильність до повноти.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нідерландські вчені довели, що дівчата, які не знімають шкарпетки під час сексу, швидше досягають оргазму.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки