Вчені навчилися визначати за слиною, як буде протікати COVID-19 у хворого

3,3 т.
Вчені навчилися визначати за слиною, як буде протікати COVID-19 у хворого

Вчені в Англії розробили метод, який із перших днів зараження COVID-19 дозволяє визначити тяжкість захворювання пацієнта. У процесі розробки медики використовували метод масспектрометрії.

Цей аналіз визначає концентрацію речовин або компонентів у будь-якій субстанції. Про це повідомили на медичному порталі MedRxiv.

"В умовах лікарні збір зразків слини зручний, як для персоналу, так і для пацієнтів. У цій роботі ми вперше продемонстрували, що метаболом у слині може відображати тяжкість COVID-19", – заявили дослідники.

Щоб підтвердити результативність інноваційного аналізу, вчені взяли аналіз у 88 осіб із підозрою на зараження коронавірусом, а також їхні клінічні дані. За допомогою ПЛР-тестів було підтверджено діагноз пацієнтів.

Відео дня

Перевага методу масспектрометрії в тому, що для проведення аналізу достатньо дуже малої кількості речовини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, із початку пандемії на коронавірус захворіло майже 200 млн осіб по всьому світу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки