Вчені назвали дієту, дотримання якої може продовжити життя: результати дослідження

Вчені назвали дієту, дотримання якої може продовжити життя: результати дослідження

Правильне харчування може усунути ризик передчасної смерті. У цьому випадку головними для людини повинні стати вегетаріанські страви.

Як написало видання Express, дослідники з Університету Лома-Лінда, Америка, з'ясували, що певний тип дієти може продовжити життя чоловіка майже на десятиліття, а жінці таке харчування може додати додаткові шість років життя. При цьому, вони не повинні зловживати алкоголем і відмовитись від паління.

Вивчення впливу дієти на тривалість життя тривало 14 років. За цей час було проаналізовано харчування та спосіб життя 34 тисяч осіб. За результатами спостереження експерти зробили низку висновків. Насамперед вони рекомендували вживати меншу кількість червоного м’яса, оскільки це може спровокувати рак товстого кишківника. Сюда вони зарахували: яловичину, ягнятину, свинину, козлятину. Також порадили обмежити вживання ковбаси, бекону, паштетів. Але водночас спеціалісти порадили звернути увагу на вегетаріанський стіл.

Відео дня

"Зернобобові, яйця, тофу, овочі, фрукти особливо важливі для людей, які не їдять м'ясо, рибу чи молочні продукти", – заявили спеціалісти.

Учені підмітили, що, на противагу поширеній думці, стіл вегетаріанців не є бідним. Вони можуть отримати необхідні вітаміни та мінерали з рослинних продуктів та молока.

"На противагу суспільній думці, більшість вегетаріанців зазвичай мають у своєму раціоні достатню кількість білка та кальцію (містяться в молочних продуктах)", – сказали експерти.

Як джерело заліза вони рекомендують їсти: бобові, сухофрукти, темно-зелені овочі, такі як крес-салат, броколі та весняну зелень, хліб із цільнозернового борошна, збагачені злаки (з додаванням заліза). Корисними молочними продуктами вони назвали: кисломолочні продукти, сир. Щодо жирних кислот омега-3, спеціалісти порадили шукати їх у лляній, рапсовій, соєвій оліях, горіхах.

"Також у погоні за довголіттям не варто забувати та про активний спосіб життя та варто відмовлятися від шкідливих звичок", – додали експерти.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені знайшли бактерії, що здатні продовжити життя людини. Вони містяться в кишківнику і здатні "вбивати" інші, шкідливі бактерії в організмі господаря.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки