Вчені назвали продукти, вживання яких може скоротити тривалість життя

Вчені назвали продукти, вживання яких може скоротити тривалість життя

Деякі продукти здатні по-справжньому забирати у нас хвилини і навіть роки життя. Насамперед йдеться про знайомий для нас фаст-фуд.

Як написало видання Еxpress з посиланням на вчених з університету Мічігану (США), кожен з'їдений хот-дог здатний відібрати у людини 36 хвилин його життя. А одна порція піци – 10 хвилин.

Серед іншої "шкідливої ​​для життя їжі" вчені відзначили бекон, гамбургер, бутерброди з арахісовим маслом або джемом.

У свою чергу, в Національній службі охорони здоров'я Британії (NHS) зазначили: "Більшість людей їдять і п'ють занадто багато калорій, насичених жирів, цукру і солі, але вживають недостатньо фруктів, овочів, жирної риби та клітковини".

Відео дня

Експерти підкреслили, що занадто велика кількість насичених жирів може збільшити кількість холестерину в крові, що, у свою чергу, збільшує ризик розвитку серцевих захворювань, а отже, зростає ймовірність гіпертонії та інсульту.

Кожен хот-дог може відібрати частину нашого життя.

"Гарне харчування не обов'язково означає відмову від менш корисних речей, які вам подобаються – це просто означає помірне вживання їх у рамках збалансованої дієти".

Експерти повідомили, що до 2035 року кількість жителів планети "поважного віку" зросте, а хронічні захворювання у них зустрічатимуться частіше і головним чином через те, що вони "не дотримувалися розумних кордонів у виборі страв".

Жирна їжа провокує гіпертонію.

Так, згідно з висновками Національної служби охорони здоров'я Британії, ті чи інші хронічні проблеми зі здоров'ям зараз має кожен шостий британець, але вже за тридцять років, таким буде кожен четвертий житель Туманного Альбіону після 65 років.

Національна служба охорони здоров'я заявила, що ключем до успіху є збалансована дієта.

"Крахмалисті вуглеводи повинні становити трохи більше третини їжі, яку ви їсте. Вони включають картоплю, хліб, рис, макарони та крупи. Також має бути більше овочів, фруктів та риби", – зазначили експерти.

У раціоні довгожителя має бути більше риби.

Вони ж рекомендували, думаючи про довголіття, не зосереджуватися лише на їжі, а й вести активний спосіб життя – рухатися та займатися спортом у міру фізичних сил.

Як повідомляв OBOZREVATEL, названо небезпечні продукти, які можуть провокувати виникнення онкологічних захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки