Вчені визначили імунний фермент, який сприяє стрімкому розвитку раку

Вчені визначили імунний фермент, який сприяє стрімкому розвитку раку

Вчені з Каліфорнійського університету в Ірвайні (США) відкрили імунний фермент, який відповідає за генетичні зміни при онкологічних захворюваннях. В ході досліджень фахівці виділили два механізми роботи даного ферменту.

Як написав EurekAlert, фермент Aровесза відіграє значиму роль в імунній системі людини, яка захищає клітини організму від розмноження вірусів. Однак намагаючись атакувати ракові клітини безпосередньо, даний фермент провокує виникнення генетичних мутацій, які в свою чергу, сприяють розвитку цієї ж пухлини, її метастазам і стійкості до антибіотиків.

В ході дослідження вчені проаналізували, як він реагує на віруси і хіміотерапію. У першому випадку, він активізувався і допомагав людині подолати інфекцію. У другому випадку "користь" від роботи ферменту отримувала сама пухлина.

Відео дня

"У 80% пацієнтів з раковими пухлинами в легких, грудей і сечового міхура спостерігається мутації, викликані імунної активністю ферменту", - сказано в статті.

За словами вчених, це відкриття допоможе їм розробити методи протидіъ як вірусним патогенів, так і злоякісним новоутворенням.

Ферменти – органічні речовини білкової природи, які синтезуються в клітинах і у багато разів прискорюють реакції, що в них протікають, не піддаючись при цьому хімічним перетворенням.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені виділили фермент в організмі людини, який сприяє захворюванню коронавірусом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки