Вчені заявили про шкоду інтернету: на що впливає

16,1 т.
Вчені заявили про шкоду інтернету: на що впливає

Вчені провели дослідження і знайшли зв'язок між високошвидкісним інтернетом і часом сну респондентів. Результати були опубліковані в Journal of Economic Behavior and Organization.

Аналіз даних показав, що у любителів користуватися широкосмуговим інтернетом в середньому залишається на 25 хвилин менше часу на відпочинок. Більш того, люди, які мають високошвидкісний інтернет, спали менше шести годин на 25% частіше, ніж ті, у кого такого доступу не було. Вплив інтернету на сон більш виражений серед людей у ​​віці від 18 до 30 років. У цій віковій категорії різниця в часі сну склала 70 хвилин.

Відео дня

Доступ до високошвидкісного інтернету впливає і на якість сну. За даними дослідження, респонденти частіше прокидалися і не були задоволені своїм сном, якщо користувалися швидким інтернетом.

Дослідження провели італійські вчені з університету Bocconi, які проаналізували дані опитування German Time Use Survey, що проводилося німецьким Федеральним офісом статистики в 2012-2013 році. В опитуванні взяли участь 5,5 тисячі респондентів. Учасники протягом трьох днів добровільно записували свої дії з десятихвилинним інтервалом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені розвінчали популярний міф про мобільні телефони.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки