Вчені заявили, що на комп'ютерній миші більше бактерій, ніж на сидінні унітазу

Вчені заявили, що на комп'ютерній миші більше бактерій, ніж на сидінні унітазу

Для тих, хто шукає ще більше виправдань, щоб не повертатися до офісу, дослідники виявили на робочому місці гарячі точки для бактерій та інших "забруднювачів". Комп'ютерна миша збирає найбільше бактерій в офісі - у неї більше "колонієутворюючих одиниць", ніж у сидіння унітазу.

Команда постачальника засобів для чищення Chicopee перевірила офісні "точки дотику" з бактеріями і цвіллю, відомими під загальною назвою колонієутворюючі одиниці, повідомляє Dailymail.

Комп'ютерна миша в офісі може бути бруднішою за унітаз.

Комп'ютерна миша виявилася найгіршим "порушником", у неї в 11 разів більше колонієутворюючих одиниць, ніж у сидіння унітазу.

Відео дня

За межами робочого столу найбільше мікробів виявилося на кухні: чайник та холодильник опинилися "на висоті".

Також було виявлено, що пляшки з дезінфікуючим засобом містять велику кількість спор цвілі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, експерт розповів, чи потрібно дезінфікувати продукти із супермаркету, щоб не "принести" додому коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки