Від невідомого раніше вірусу в Китаї померла перша людина

10,7 т.
Від невідомого раніше вірусу в Китаї померла перша людина

У місті Ухань (Китай) 9 січня від пневмонії після спалаху раніше невідомого вірусу помер 61-річний чоловік.

Як пише Reuters з посиланням на лікарів, поки залишається недоведеним, чи став вірус причиною смерті чоловіка. До виявлення вірусу у нього діагностували пухлину черевної порожнини і хронічне захворювання печінки.

Нагадаємо, що спалах невідомого вірусу трапився у Китаї в грудні. Його виявили у 41 людини. На даний момент семеро з них знаходяться в критичному стані. Багато з тих, що заразилися були продавцями чи покупцями на ринку морепродуктів.

Відео дня
Від невідомого раніше вірусу в Китаї померла перша людина

Читайте: Одеську школу вразила епідемія небезпечного вірусу: закриті вісім класів

У людей, які контактували з хворими, а також у медиків не виявлено симптомів зараження. З 3 січня нових випадків зараження не виявлено.

Лабораторні тести, проведені в Китаї, показали, що мова може йти про новий тип коронавірусу. На переконання вчених, поки рано говорити, наскільки він небезпечний, оскільки немає даних про природні резервуари коронавірусу і про те, що він передається від людини до людини.

Всесвітня організація охорони здоров'я не вважає за необхідне обмежувати міжнародні поїздки і торгівлю через спалах вірусу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, медики упізнали новий вид коронавірусу, який спровокував спалах пневмонії в одній з провінцій Китаю

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки